چاقو

تیغه بلند و لبه دندانه دار تیز چاقوی نان، آن را به ابزاری عالی برای اره کردن انواع نان های مختلف، از جمله نان خرد شده، نان باگت، شیرینی و نان رول تبدیل می کند.

این به این دلیل است که لبه شیاردار به سرآشپز اجازه می‌دهد تا بافت‌های نرم‌تری را بدون له کردن آن‌ها از شکل خارج کند.

از چاقوی زنجان نان نیز می توان برای برش دادن کیک هایی با بافت نرم و پف دار استفاده کرد، زیرا می توانند بدون کوبیدن هوا از اسفنج یا آسیب رساندن به شکل کلی آن ها را برش دهند.

اگر در آشپزخانه خود تراز کننده کیک ندارید، می توان از چاقوی نان نیز برای صاف کردن کیک های اسفنجی خود بعد از پخت استفاده کرد.

از تکه های بزرگ گوشت گاو گرفته تا مفاصل بره و مرغ، گوشت اغلب نیاز به آماده سازی دقیق با استفاده از ابزارهای تخصصی دارد.

چاقو

بنابراین، هر دوستدار گوشت باید چاقوی استخوان بندی خود را از روی قیچی خود بشناسد. در اینجا، ما در مورد انواع مختلف چاقوهای گوشتی بحث خواهیم کرد، از جمله اینکه کدام نوع چاقو برای غذاهای مختلف بهترین است.

چاقوی حکاکی چاقوی بلند و باریکی است که تا نوک تیز باریک می شود. گاهی اوقات چاقوی برش نامیده می شود، چاقوی حکاکی یکی از طولانی ترین چاقوهای آشپزخانه در آشپزخانه است.

عرض باریک آن به این معنی است که هنگام بریدن غذا، کشش کمتری تولید می کند و به آن اجازه می دهد تا برش های تمیزتر و یکنواخت تری ایجاد کند.

وقتی نوبت به سرو گوشت هایی مانند مرغ، گوشت خوک، بره یا گاو می رسد، چاقوی حکاکی بهترین ابزار برای این کار است، زیرا برش های نازک، مرتب و با اندازه یکسان تولید می کند.

همچنین می‌توان از آن برای مقابله با میوه‌ها و سبزیجات بزرگ‌تر، مانند خربزه یا کدو سبز، استفاده کرد که برش دادن آن‌ها با استفاده از چاقوهای کوچک‌تر یا پهن‌تر می‌تواند سخت باشد.

تیغه های بلند و نازک نیز برای برش کیک ایده آل هستند، زیرا به اندازه کافی بلند هستند تا برش های عالی را با یک حرکت برش صاف برش دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *