لامپ

نورپردازی LED در انواع رنگ های اصلی مانند قرمز، آبی و کهربایی موجود است. آنها به دلیل این واقعیت که لامپ های رشته ای سنتی از فیلترها برای بازتولید رنگ ها استفاده می کنند بسیار بد هستند. LED ها را می توان با هم مخلوط کرد تا گزینه های رنگی زیادی تولید کند.

LED ها آماده جایگزینی لامپ ال ای دی 60 وات رشته ای سنتی هستند. بدون شک LED ها به سرعت تبدیل به راه حل روشنایی انتخابی برای خانه ها و ادارات می شوند.

تکنولوژی LED به طور مداوم در حال پیشرفت است و لامپ های LED روشن تری تولید می کند.

LED ها در حال حاضر برای طیف گسترده ای از کاربردهای مختلف از جمله روشنایی مسکونی، نظامی، معماری، خودرو، گیربکس، الکترونیک، سرگرمی و بازی، صنایع نظامی، ترافیک و حمل و نقل استفاده می شوند.

لامپ

از آنجایی که ال‌ای‌دی‌ها نورهای متمرکز هستند، در انجام برخی وظایف نورپردازی خاص مانند چراغ‌های رومیزی، چراغ‌های مطالعه، چراغ‌های شب، سیگنال‌های ایمنی، نورافکن‌ها، چراغ‌های تاکیدی و نورپردازی برای تابلوها عالی هستند.

محبوبیت روشنایی LED در صنعت رو به افزایش است و این واقعیت را آشکار می کند که منبع پایدارتری است. با این حال، گفته می شود که این هزینه در طول عمر آن بازیابی می شود و چراغ ها مزایای کافی دارند. همچنین سایر مزایای نور LED عبارتند از:

  • محصولات LED بدون سرب و جیوه هستند و دوام محیطی را تضمین می کنند.
    به دلیل طول عمر زیاد، چراغ ها نیازی به تعویض مکرر ندارند و در نتیجه در هزینه های نگهداری و مربوط به آن صرفه جویی می شود.
  • با استفاده از عملکرد خود، چراغ های LED بهتر از جایگزین های معمولی در دماهای پایین هستند و امکان مصرف گسترده تری را فراهم می کنند.
  • این چراغ ها UV و IR بسیار کم را ارائه می دهند که به محیط زیست کمک می کند.
  • یکی از مهمترین مزیت ها حفظ انرژی است. این چراغ ها نسبت به انواع روشنایی سنتی برق کمتری مصرف می کنند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *