بهترین پنیر برای پیتزا چیست؟
موزارلا یک پنیر کلاسیک برای پیتزا است. با این حال، با خیال راحت همه چیز را تغییر دهید. جهت اطلاع از قیمت پنیر پیتزا با ما باشید برخی دیگر از پنیرهای مورد علاقه من چدار، پروولون، پنیر بز و پنیر بوراتا هستند.

چگونه می توانم باقیمانده ها را ذخیره کنم؟
باقی مانده پیتزا را به مدت 3 تا 4 روز در یخچال نگهداری کنید. حتما آن را در پلاستیک بپیچید تا پیتزا در یخچال بو نگیرد. برای گرم کردن مجدد، در مایکروویو یا گرم کردن مجدد فر.

یک پیتزا پنیر کلاسیک بهترین لذت بخش است. ترکیب خوشمزه پوسته پیتزا ترد، سس گوجه فرنگی خوش طعم و پنیر حباب دار ترکیبی بی نظیر را ایجاد می کند. حتی اگر از طرفداران تاپینگ های منحصر به فرد هستید، مقاومت در برابر یک تکه پای پنیر ساده سخت است! ری دراموند انواع پیتزاهای مفرح را در منوی پیتزای پی تاون در پاوهوسکا، اوکلاهما دارد، مانند انجیر آروگولا و تره سیب زمینی. اما او مطمئن شد که یک پیتزا پنیر کلاسیک نیز در ترکیب داشته باشد – و این مورد علاقه طرفداران است. برای دریافت دستور غذا به خواندن ادامه دهید.

یک پیتزای کلاسیک پنیری خوب با یک خمیر پیتزای اولیه خوب شروع می شود – و درست کردن آن برای خودتان سخت نیست. هنگامی که روش خود را در مورد خمیر پیتزای خانگی بدانید، درست کردن پیتزای خود آسان است. البته شما همیشه می توانید از خمیرهای فروشگاهی مانند ری برای پیتزای سوسیس و فلفل یا پیتزای استیک هاوس خود استفاده کنید، یا می توانید از نان تخت مانند او برای این پیتزاهای بروکلی و گوجه فرنگی استفاده کنید. اما اگر می خواهید پیتزا پنیر کلاسیک نهایی را درست کنید، دستور زیر را از پیتزای پی تاون حتما امتحان کنید!

اگر ما را به خوبی بشناسید، می دانید که دانه های رازیانه خشک است! از آنجایی که رازیانه در سوسیس استفاده می شود، خوردن رازیانه به طور خودکار باعث می شود مغز شما فکر کند که در حال خوردن گوشت است.

(یعنی اگر مثل ما با خوردن سوسیس بزرگ شده اید!) ما از این تکنیک در پیتزای صبحانه خود استفاده کرده ایم تا طعمی گوشتی به آن بدهیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *