یکی از زینت بخش ترین گیاهان و سبزیجات به سفره ها فلفل های دلمه ای رنگی است. آیا قصد خرید بذر این گیاه را به جهت صادرات دارید؟
سبزی ها و گیاهان بسیار ارزشمند که استفاده از آن در زندگی روزمره ما بایستی جایگاه ویژه ای داشته باشد استفاده از سبزیجاتی است که رنگ های متنوع دارند. زیرا علاوه بر ان بیشتر کردن اشتها برای بچه ها و همچنین رنگین کردن سفره باعث جذب ویتامین های مخصوص این نوع سبزیجات می‌گردند بسیاری از خانواده سبزیجات هستند که رنگ های خاص و متنوعی دارند. سبزیجات رنگی امروز تهران را شامل می شود انواع مختلف فلفل دلمه ای بنفش ها در رنگ های متنوع انواع مختلف بادمجان ها در رنگ های مختلف انواع مختلف کاهو ها در رنگ های مختلف می توانند این سبزی های رنگی را شامل شود. مهمترین این گیاهان فلفل ها هستند که در انواع گونه ها و رنگ ها وجود دارند فلفل سبز فلفل قرمز فلفل سفید فلفل به نارنجی فلفل همچنین فلفل انواع مختلف فلفل دلمه ای ها.

خواص بذر فلفل دلمه رنگی

ماده بتاکاروتن و که موجب رنگی شدن فلفل می‌گردد برای بدن بسیار ضروریست مصرف آن موجب می‌گردد تا این ماده به بدن رسیده و بسیاری از کمبودهای بدن را رفع نماید. علاوه بر این از وجود رادیکال های آزاد برای بدن جلوگیری به عمل می آورد و سرشار از آنتی اکسیدان های مفید برای بدن است که موجب می گردد از بروز سرطان جلوگیری شود.
گیاه فلفل دلمه ای صادراتی که دارای طعم شیرینی است و همچنین اندازه و سایز آن نسبت به فلفل تند درشت تر می باشد از طریق بذر تکثیر می آورد و این باز در داخل خود فلفل روش پیدا کرده و می توان از طریق آن موجب شد تا فلفل جدید که به صورت بوته ای تکثیر یابد. جالب توجه است بدانید که فلفل دلمه ای که می‌توان آن را تکثیر کرد بایستی به رشد نهایی خود برسد. دانه قابل کاشت فلفل دلمه ای بایستی تا رشد نهایی خود در بوته باقی بماند و همچنین استفاده از بذرهای اصلاح شده نیز برای کاشت فلفل دلمه ای پیشنهاد می گردد،که امکان خرید آن از شرکت های بازرگانی و همچنین شرکت که مسئول فروش به صورت عمده هستند امکان پذیر می گردد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *