دمپایی

sleeco ها بیشتر از میکروفیبر ساخته شده اند، ماده ای که نه تنها بسیار قوی است بلکه بسیار نرم است. میکروفیبر کاملا گیاهی است و وزن آن کمتر از یک چهارم پنبه یا ابریشم است.

این یک ماده بسیار با کیفیت است که از جمله موارد دیگر برای روکش صندلی در وسایل نقلیه لوکس نیز استفاده می شود. علاوه بر میکروفیبر، ما از مش استفاده می کنیم که باعث تنفس کفش می شود و همچنان پاهای شما را گرم نگه می دارد.

مواد انتخاب شده نه تنها دمپایی طبی صحرا را به یک چشم نواز بصری تبدیل می کند، بلکه تضمین می کند که وزن هر کفش کمتر از نیمی از یک کفش ورزشی مشابه در فضای باز باشد.

هنگام انتخاب مواد، برای ما مهم است که از محصولات حیوانی مانند چرم یا پشم استفاده نکنیم. اسلیک های ما 100% وگان هستند و تا حد امکان از استفاده از پلاستیک خودداری می کنیم.

هم با خود کفش و هم با مواد بسته بندی. جعبه ها و نوارهای چسب ما نیز از کاغذ بازیافتی ساخته شده اند و پس از دفع صحیح به سیستم بازیافت بازگردانده می شوند.

sleeco – کفش ورزشی داخلی. اسپرت، شیک و راحت. اولین دمپایی با ظاهری کتانی واقعی. اسلیک های ما 100% وگان هستند و تا حد امکان از استفاده از پلاستیک خودداری می کنیم.

پاهای شما برای ما مهم هستند – وارد دنیای کفش های راحت ما شوید – جایی که آرامش شما شروع می شود.

به عنوان بزرگترین خرده فروش آنلاین تخصصی دمپایی و دمپایی، ما از بیش از 25 سال تجربه خود برای گردآوری طیف متنوعی از بهترین مارک ها و مدل ها برای شما استفاده می کنیم.

دمپایی

بخش بزرگی از مجموعه ما نه تنها به طور قابل اعتماد در برابر سرما محافظت می کند، بلکه می تواند به راحتی در تمام طول سال به لطف مواد قابل تنفس و طبیعی رویه که بدون الیاف مصنوعی پردازش شده اند، پوشیده شود.

دمپایی های ما که از پشم آب پز ساخته شده اند بسیار نرم هستند و پوشیدن آن ها حتی روی پوست لخت به طرز شگفت انگیزی راحت است.

به اصطلاح Walkstoff از پشم خالص جدید پردازش می شود. پشم طبیعی تا 30 درصد وزن خود را بدون احساس خیس شدن رطوبت جذب می کند.

سپس رطوبت جذب شده به طور خودکار به هوای بیرون رها می شود. این تعادل رطوبت طبیعی در ترکیب با خواص ضد باکتریایی و تنفس پشم طبیعی Walkstoff را به ماده ای عالی برای دمپایی های گرم بدون ایجاد تعریق، خراشیدگی یا سوزش پاها حتی پس از پوشیدن آنها برای مدت طولانی تبدیل می کند.

به دلیل ماهیت نرمی که دارد، این ماده نیز کمی انعطاف پذیر است تا بتواند در حین پوشیدن با پاها سازگار شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *