سرامیک

الگوها و گزینه های رنگ زیادی وجود دارد. اگر به عنوان یک کاربر خانگی به آن نگاه کنیم؛ مهمترین ویژگی برای ما میزان جذب آب و عدم لغزش خواهد بود.

به همین ترتیب، سرامیک کف در اهواز مورد استفاده در حمام ما برای مدت طولانی در معرض آب و رطوبت مداوم خواهند بود. به همین دلیل، میزان جذب آب سرامیک هایی که در حمام خود استفاده می کنیم باید بالا باشد.

علاوه بر این، انتخاب محصولاتی که به راحتی تمیز شوند، استفاده ما را تسهیل می کند.

در انتخاب سرامیک هایی که ظاهر بسیار متفاوتی دارند و همچنین ساختار آن ها، رنگ و ظاهر آن ها را نیز در نظر می گیریم. در این صورت با الگوها و اندازه های زیادی مواجه می شویم.

اگر فضای حمام ما باریک است، انتخاب سرامیک های کوچک باعث می شود فضای ما وسیع تر به نظر برسد. علاوه بر این، انتخاب محصولاتی با ظاهری روشن در دیوارپوش ها نیز فضاهای باریک ما را روشن تر می کند.

با انتخاب رنگ و مدل مناسب، فضاهای کوچک جلوه ای روشن و جادارتر پیدا می کنند. قاعده کلی باید این باشد که سازه های مات بدون لغزش را برای کف و سازه های براق برای دیوارها ترجیح دهید.

نگهداری محصولات آسان است. کاشی های ما باید مرتب جارو شوند. به لطف ویژگی بافت آن، گرد و غبار را از بین نمی برند.

این بدان معنی است که آنها گرد و غبار را می گیرند. از آنجایی که آنها گرد و غبار را بیش از حد نگه می دارند، باید با جارو کردن منظم از گرد و غبار پاک شوند.

جارو کردن سرامیک ها روش درستی است، اما متأسفانه کاملاً کافی نیست. هرچقدر هم که جارو می کنیم، به دلیل خاصیت نگهداری گرد و غبار، نمی توانیم گرد و غبار را به طور کامل از روی سرامیک پاک کنیم.

سرامیک

بنابراین شستن یا شست و شوی منظم نیز ضروری است. اگر محلول سالم تری می خواهید، باید سرامیک های خود را قبل از شستن با محلول شوینده پاک کنید.

در اینجا باید به مواد شوینده ای که استفاده می کنید توجه کنید. زیرا در صورت استفاده از مواد شوینده بسیار قوی و ساینده باعث آسیب و ساییدگی دوغاب می شود. در آینده، ملات کارایی خود را از دست می دهد و کاشی های سرامیکی ممکن است حرکت کنند.

به همین دلیل استفاده از شوینده های معمولی که در بازارها به فروش می رسد کفایت می کند.

همچنین استفاده از شوینده های بسیار قوی برای سرامیک هایی که به هر حال کثیفی را زیاد نگه نمی دارند، ضروری نیست. شستشوی کامل کاشی ها با آب تمیز و گرم پس از پاک کردن، باعث تمیزی کامل آنها می شود.

ما قویاً استفاده از پاک کننده های حاوی آمونیاک را توصیه نمی کنیم. آمونیاک به دلیل ترکیباتی که دارد می تواند رنگ گچ ها را بگیرد.

در این حالت محیطی را ارائه می دهد که کثیف نیست اما کثیف به نظر نمی رسد. در عین حال، استفاده از پاک کننده های روغنی این اثرات و اثرات مشابه را نشان می دهد، بنابراین باید از ابزار تمیز کننده روغنی خودداری کنید.

استفاده از تجهیزاتی که به تراز کردن کمک می کنند، مانند تراز روح، در طول برنامه کار شما را آسان تر می کند. علاوه بر این، ابعاد سرامیکی مورد استفاده ممکن است کاملاً با ابعاد کاربرد منطبق نباشد.

در این صورت ممکن است لازم باشد سرامیک ها را در بعضی جاها برش داده و قرار دهید. برای این کار باید از کاتر سرامیکی استفاده کنید. در غیر این صورت نمی توانید سرامیک ها را در اندازه و ساختار مناسب برش دهید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *