کاشت بذر، یکی از راه های تولید و تکثیر گل و گیاهان مختلفی مانند گازانیا، استکانی و یا آویشن می باشد، فروش انواع بذر با توجه به محیط کشت مورد نظر، با مشاوره کارشناس صورت می گیرد.
پیش از قدم نهادن انسان بر روی زمین، گل و گیاهان مختلف یا انواع درختان وجود داشته اند و می توان گفت، قدمتی بیش از زندگی و عمر انسان دارند. شاید از ابتدای خلقت زمین، درختان و یا گیاهان دیگر هم خلق شده اند.

کود نیترات آمونیوم برای تکثیر گل گازانیا ضروری می باشد.

تصور کنید اگر روشی برای تکثیر و یا ازدیاد آن ها وجود نداشت، چه می شد، مسلماً امروز زمین سر سبز نبود و فاقد هیچ گونه گیاهی بود و به تبع آن عوامل دیگری هم اتفاق می افتاد، شاید زندگی به این شیوه امروزی نبود، شاید پیشرفت هایی که امروزه شاهد ان هستیم، وجود نداشت.
خوشبختانه، روش های تکثیر این گیاهان متنوع می باشد، گاهی می توان با پیاز، قلمه و یا بذر آن ها را کاشت. عوامل طبیعی نیز اقدام به تکثیر گیاهان می نمایند، مانند باد و حشرات.

گل گازانیا:
این گل زیبا قابلیت تکثیر شدن با بذر را دارد. تولید و ازدیاد این گیاه علفی، از آفریقای جنوبی سرچشمه گرفته است. این گیاه در مناطق آب و هوای سرد، تا یکسال و در مناطقی که آب و هوایی معتدل داشته باشند، تا چندین سال عمر می نماید.
گلبرگ های انواع گل گازانیا، در چندین رنگ متعدد مانند کرم، نارنجی، زرد و قرمز می باشد. در طول روز که آفتاب می تابد و هوا گرم است، گل های این گیاه باز و در طول شب بسته می شوند.
با فروش اینترنتی انواع بذر و کود ازت مایع، می توان به داشتن کشوری آباد کمک نمود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *