چای

تاریخچه چای یک تاریخ طولانی از سنت و لذت است. هزاران سال است که آیین های بسیاری در اطراف نوشیدنی داغ برگزار می شود.

هر قاره، هر منطقه، هر ملتی که چای سیاه فله می‌نوشد، روش ترجیحی و بسیار فردی خود را برای لذت بردن از نوشیدنی گرم همه کاره دارد. چای همچنین در سراسر جهان به دلیل فواید سلامتی آن شناخته شده است.

چای سبز کلاسیک که در طب چینی یک چای شفابخش محسوب می شود یا مات و لاپاچو که قبلاً توسط اینکاها در آمریکای جنوبی دارویی محسوب می شد.

هیچ نوشیدنی با تنوع و طعم های مختلف مانند چای در دسترس نیست. حتی انواع اصلی چای چای سبز، چای سفید یا چای سیاه به دلیل مناطق مختلف کشت گیاهان چای و فرآیندهای تولید آنها از نظر رنگ و طعم تفاوت قابل توجهی دارند.

همچنین جایگزین هایی مانند پودر چای ماچا، چای رویبوس ساخته شده از شاخه های بوته قرمز و چای های بی شماری از میوه های خشک شده یا گیاهان دارویی وجود دارد.

چای

با NATURELEI.de فروشگاهی را پیدا کرده اید که همه چیزهایی را که نوشیدن چای را لذتی منحصر به فرد می کند به شما ارائه می دهد. آیا شما در خلق و خوی یک چای سیاه ترش و مالت دار هستید که به لطف محتوای کافئین خود تمرکز را تحریک می کند؟

ممکن است یک ترکیب چای میوه ای گلدار یا یک چای سبز ترش و تازه باشد. از کلاسیک‌هایی مانند چای گیاهی بابونه یا نعناع و چای سیاه از آسام، سیلان و دارجلینگ گرفته تا ترکیب‌های غیرمعمول چای میوه‌ای و غذاهای عجیب و غریب مانند مات، لاپاچو، پوئر یا ماچا، چیزی وجود ندارد که ما نتوانیم به شما ارائه دهیم.

شما می توانید بیش از 400 چای مختلف را بدون رعایت حداقل مقدار سفارش در فروشگاه ما پیدا کنید. از ارزش سفارش 49 یورو، ما حتی سفارش شما را به صورت رایگان در سرزمین اصلی آلمان ارسال می کنیم. صرف نظر از اینکه به صورت خصوصی سفارش می دهید یا به عنوان یک معامله گر، فقط کیفیت برتر را از ما دریافت خواهید کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *