شیره

خرما که سرشار از فیبر است، مفیدترین قند طبیعی موجود در طبیعت است. خرما که از نظر ترکیبات حاوی آنتی اکسیدان های قوی است به عنوان محبوب ترین روش مصرف در سال های اخیر دوباره در دستور کار قرار گرفته است.

برای تهیه شیره خرما 1401 حدود 20 عدد خرما را کاملا بشویید. روی خرماهایی که شسته اید آب گرم اضافه کنید. وقتی نرم شد، پوست راحت تر جدا می شود. پوست ها را جدا کرده و دانه های داخل آن را جدا کنید.

خرما که حاوی ویتامین B کمپلکس و ویتامین C است از اولین خوراکی هایی است که برای ایمنی بدن مفید است. حدود 20 عدد خرما را کاملا بشویید.

روی خرماهایی که شسته اید آب گرم اضافه کنید. وقتی نرم شد، پوست راحت تر جدا می شود. پوست ها را جدا کرده و دانه های داخل آن را جدا کنید.

1 لیتر آب داغ روی خرمایی که خریده اید در ظرف دیگری بریزید و از مخلوط کن رد کنید. سپس یک پارچه پنیر سفید تمیز را روی یک کاسه عمیق خنک کنید و مخلوط را بریزید. پارچه پنیر را جمع کنید و خوب سفت کنید. شیره خرما صاف شده را در ظرف شیشه ای بریزید. همچنین می توانید آن را به کیک های خود اضافه کنید.

شیره

1 لیتر آب داغ روی خرمایی که خریده اید در ظرف دیگری بریزید و از مخلوط کن رد کنید. سپس یک پارچه پنیر سفید تمیز را روی یک کاسه عمیق خنک کنید و مخلوط را بریزید.

پارچه پنیر را جمع کنید و خوب سفت کنید. شیره خرما صاف شده را در ظرف شیشه ای بریزید. همچنین می توانید آن را به کیک های خود اضافه کنید.

فواید شیره خرما چیست؟ <br> خرما که ایده آل ترین غذا برای کسانی است که مشکلات گوارشی دارند با مصرف این دستور باعث می شود معده و روده سریعتر کار کنند.

هنگامی که آن را صبح ناشتا می نوشید، شیره خرما به رفع ادم کمک می کند. در همان ساعات اول مصرف می شود و با رفع ادم، در تمام طول روز شما را پرانرژی می کند. به همین دلیل برخی از کارشناسان مصرف آن را در زمان سحر توصیه می کنند.

خرما که ایده آل ترین غذا برای کسانی است که مشکلات گوارشی دارند با مصرف این دستور باعث می شود معده و روده سریعتر کار کنند. هنگامی که آن را صبح ناشتا می نوشید، شیره خرما به رفع ادم کمک می کند.

در همان ساعات اول مصرف می شود و با رفع ادم، در تمام طول روز شما را پرانرژی می کند. به همین دلیل برخی از کارشناسان مصرف آن را در زمان سحر توصیه می کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *