در سوییس گروهی از کار آفرین ها در صدد این بر آمدند که برای افراد زندانی که از کار خود پشیمان شده اند کاری را دست و پا کنند و آنها را از برزخ زندان نجات دهند.

بذر سیب زمینی سانتا

یکی از مرغوب ترین انواع صیفی، سیب زمینی می باشد کهامروزه افراد بسیاری اقدام به خرید بذر سیب زمینی سانتا می نمایند. این صیفی تاریخی چند هزار ساله داشته و طبق شواهد تاریخی اولین بار در جنوب آمریکا کشت می شده است و توسط مهاجران اروپایی به سراسر این قاره ارسال شده است، همچنین سیب زمینی جزو معدود گیاهانی است که در هر شرایط محیطی امکان پرورش آن وجود دارد.

لیمو ترش صادراتی

یکی از مرکبات پر خاصیت که امروزه از کشور ما به اقصی نقاط جهان ارسال می گردد و طرفداران بسیار زیادیرا دارا می باشد لیمو ترش صادراتی است. ویتامین سی موجود در لیمو ترش سبب شده است تا افراد بسیاری تمایل به خرید این محصول و استفاده از آن را داشته باشند.

مربا هویج شوشتر

یکی از محصولات خوشمزه و پر طرفدار مربا هویج شوشتر می باشد. مربای هویج در کنار انواع لبنیات مثل کره، خامه، سر شیر، پنیر سفید، ماست و غیره مصرف می شود که طعم شیرین آن با ترکیب شدن با لبنیات آنها را خوش خور می کند. مربا هویج بسیار خواص زیادی دارد که مصرف آن می تواند به سلامت بدن کمک کند و از ابتلا به بیماریها و عارضه های مختلف جسمانی جلوگیری کند.

قیمت مغز فندق

مغز فندق از اعضای مهم و اصلی آجیل ۴مغز می باشد. استفاده از آجیل ۴مغز و بالاخص مغز فندق در ایامی از سال به اوج میرسد. البته توصیه ما اینست که در تمامی ایام سال از مغز فندق استفاده نمایید، زیرا استفاده متعادل آن برای سلامت تن و روان بسیار مفید میباشد. شما می توانید از طریق مراجعه به سایتهای فروش این محصول از قیمت مغز فندق اطلاع یابید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *