آیا میتوان بذر سبزیجات را در آپارتمان کاشت؟ چه بذر سبزیجاتی را میتوان در آپارتمان کاشت؟ بذر سبزیجات با اطمینان و دارای قوه نامیه بالا را از کجا میتوان تهیه کرد؟
امروزه به دلیل کوچک شدن منازل و گرایش به زندگی آپارتمانی، کشت گل و گیاه و همینطور بذر سبزیجات در حیاط منازل حذف شده است. و بیشتر گرایش به کاشت بذر سبزیجات و گیاهان به صورت گلدانی و در داخل آپارتمان ها، ایجاد شده است. همینطور کاشت سبزیجات از لحاظ زیبایی و عطر دلپذیر، فضایی زیبا را برای آشپزخانه و منزل ایجاد می کند.

آیا میتوان سبزیجات را در آپارتمان کاشت؟

کاشت بذر سبزیجات نیاز به دما و نگهداری خاص ندارد، و میتوان سبزیجات را در گلدان کاشت، البته باید گلدان ها در کنار پنجره قرار بگیرند تا ساعاتی در طول روز بتوانند نور مستقیم آفتاب را دریافت نمایند.

بذر سبزیجات چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

مهمترین ویژگی بذر برای کاشت، داشتن قوه نامیه بالا است. به این معنی که بیشتر بذر ها بعد از کاشت بتوانند جوانه بزنند و رشد کنند. که این مرکز ارائه بذر، تمامی بذر های تولیدی خود را، از جمله بذر سبزیجات را با قوه نامیه بسیار بالا عرضه می دارد. همینطور بذر ها داخل بسته بندی های ویژه ای که مقاوم در برابر نشت رطوبت و نور به داخل آن است قرار گرفته ایت. و از این حیث خریداران می توانند تا زمانی طولانی این بذر ها را بدون کشت دادن، در منزل نگهداری کنند.
منبع: گیاهان دارویی و زینتی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *