یونجه

با وجود انواع مختلف یونجه در دسترس ، می توان دانست که برای برنامه خوراک حیوانات بهترین است.

برخی از هاله ها مانند یونجه خشک ، محتوای پروتئین بالایی را ارائه می دهند ، در حالی که برخی دیگر ، از جمله تیموتی یونجه ، ترجیح خوش طبعی بالایی دارند که باعث می شود آن را برای دام ها جذاب کند.

داشتن درک بهتر از انواع مختلف یونجه تضمین می کند که می توانید در دانستن اینکه بهترین رژیم غذایی را به حیوانات خود تغذیه می کنید ، اطمینان بیشتری داشته باشید.

یونجه یونجه حبوبات است که بسیار مغذی است و به دام شما منبع قابل توجهی از پروتئین و انرژی و همچنین ویتامین ها و سایر مواد مغذی مانند کلسیم ارائه می دهد.

این یونجه اغلب به برنامه های خوراکی حیوانات نیازمند به یک رژیم غذایی غنی تر از جمله مادیان باردار یا شیرده ، اسب های رقابت یا کار و در برخی شرایط ، فال های جوان می شود.

Orchardgrass یک یونجه خنک و همه کاره است که اغلب در برنامه های مرتع و یونجه مورد استفاده قرار می گیرد. ترکیب تغذیه ای متعادل آن که با ویژگی های ناسازگاری بالا همراه است ، آن را برای بسیاری از کشاورزان مورد علاقه قرار می دهد. Orchardgrass همیشه باید برگ ، نرم و نرم باشد و از رنگ آبی سبز زیبا برخوردار باشد.

یونجه

محبوب در بین علاقه مندان به سوارکاری ، Grass Timothy Hay Grass به دلیل پیشنهادات غذایی متوسط و در عین حال متعادل خود ترجیح داده می شود.

همراه با خوشبو بودن بالا ، تیموتی یونجه حاوی مواد مغذی اساسی مانند کلسیم و فسفر است که به راحتی قابل هضم است. این چمن فصل خنک نیز به عنوان علوفه برای حیوانات کوچک مانند خرگوش محبوب است.

مخلوط باغ/یونجه می تواند یک راه حل عالی برای افرادی باشد که به دنبال افزایش انرژی و پروتئین در برنامه رژیم غذایی دام خود هستند اما نمی خواهند به شدت یونجه تغذیه کنند.

این ترکیب برای مادیان باردار یا شیرده و همچنین حیوانات توسعه نیافته که به پروتئین اضافی احتیاج دارند ایده آل است.

برم علف صاف، که به نام بروم نیز شناخته می شود، یکی از پرطرفدارترین یونجه برای حیوانات دام و اسب است. بروم حاوی ارزش خوراک نسبی بالا (RFV) در حدود 90-100 است، بسیار خوش طعم است، حاوی پروتئین کافی و مملو از مواد معدنی ضروری است.

اسب‌ها طعم بروم را دوست دارند و با توجه به قابلیت هضم بالای آن، یک پایه عالی یا افزودنی برای هر برنامه غذایی است. بسیاری از افراد همچنین بروم را به عنوان گزینه اول خوراک برای بزها و گوسفندان خود ترجیح می دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *