گلاب

عصاره بلک باکارا پروویتال به برندهای زیبایی مواد تشکیل دهنده مورد نیاز برای ایجاد یک محصول گلاب را ارائه می دهد که آنها را متمایز می کند.

با مزایای گلاب، این عصاره فرصت هایی را برای برندهایی که به دنبال ورود به بازار مراقبت از آکنه طبیعی هستند، و همچنین کسانی که محصولات ضد پیری لوکس تولید می کنند، ارائه می دهد.

با این حال، برنامه های دیگری وجود دارد که محصولات شما را بیشتر برجسته می کند. به عنوان مثال، استفاده از گلاب کوه زرد در مراقبت از بدن، بازار رو به رشدی است که امکانات زیادی را ارائه می دهد.

مه دئودورانت حاوی گلاب پیشنهاد عالی دیگری است، زیرا خواص آرام بخش عصاره ممکن است پوست حساس زیر بغل را تسکین دهد.

آیا گلاب برای پوست های چرب مفید است؟ به طور خلاصه بله

گلاب

گلاب یکی از محصولات مراقبت از پوست مورد علاقه مصرف کنندگان است و دلیل خوبی دارد: اگر قبلاً به اندازه کافی استرس نداشته باشید، پاسخ به این سؤال که “آیا گلاب برای پوست های چرب است” کاملاً بله است.

فواید گلاب برای مو و پوست های چرب متعدد است. این یک ماده جالب برای درمان طبیعی آکنه است، با پتانسیل گسترش به بخش های دیگر که در آن محصولات تسکین دهنده جذاب هستند.

گل رز مشکی محصول شما را با لمس لوکس و عاشقانه متمایز می کند. این تنها یک نمونه از این است که چگونه عصاره گل می تواند پتانسیل داستان گویی محصول شما را افزایش دهد.

برای عصاره های گیاه شناسی بیشتر، نگاهی به راهنمای Flower Power ما بیندازید، یا از طیف کامل عصاره های داستان سرایی ما الهام بگیرید.

سردرد را با گلاب تسکین دهید؟ استفاده از گلاب می تواند میگرن خفیف را فقط در چند لحظه تسکین دهد. علاوه بر این، این محصول به عنوان موثر در تسکین اضطراب شناخته شده است. گلاب در رفع ناراحتی های گوارشی نیز موثر است

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *